З 1 березня почнеться масове відключення газу. Перелік областей, які постраждають

Жителі восьми областей України можуть залишитися без тепла.

Вісім областей України вже з першого березня можуть залишитися без опалення. “Нафтогаз” відключить тепло через величезні борги. Відзначимо, в боржниках числяться 16 підприємств-виробників тепла.

Згідно з повідомленням прес-служби “Нафтогазу”, тепловики не виконують ні одної з умов за розрахунками. Тому державна компанія змушена припинити постачати газ.

Які області нашої країни ризикують залишитися без тепла:

Дніпропетровська;
Київська,
Луганська;
Одеська;

Полтавська;
Харківська;
Херсонська;
Хмельницька.

“Нафтогаз” письмово повідомив цим підприємствам про необхідність оплатити послуги, щоб уникнути відключення газу з 1 березня 2020 року.

Реакції поки немає.

“Щоб уникнути ризиків припинення теплопостачання населення” Нафтогаз “наполягає на необхідності термінового проведення розрахунків відповідно до вимог положення про ПСО”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, повідомляється, що від 19 лютого 2020 року 36 з 52 підприємств-боржників провели необхідні мінімальні платежі “Нафтогазу”. Тому українці, будинки яких опалюються через цих тепловиків, не залишилися без газу.

Відзначимо, опалювальний сезон в Україні щорічно закінчується в середині квітня. Зазвичай, до 15 квітня опалення вже відключають. Але тривалість опалювального сезону в першу чергу залежить від погоди.

Так якщо середньодобова температура протягом трьох днів не опускається нижче, ніж + 8 ° C, то опалення відключають. Якщо березень виявиться теплим, як це пророкують синоптики, то цілком можливо, що опалення відключать раніше запланованих термінів.

Джерело

Share