Арахамія – не той, за кого себе видавав. Злито скандальне відео, і воно вводить в ступор

Давид Арахамія брав участь в популярному шоу.

Безліч з нинішніх депутатів і чиновників раніше мали хоч якесь відношення до медіа-сфер.

Так ось недавно стало відомо, що голова політичної партії у Верховній Раді “Слуга народу” Давид Арахамія брав участь в популярному українському телепроекті “Битва екстрасенсів” на СТБ.

Одна з учасниць “Битви екстрасенсів” Анна Арджеванідзе 29 липня 2019 року опублікувала невелику вирізку з 10 сезону шоу, на якій і показали Давида Арахамія.

Завданням екстрасенса було знайти мільйонера серед 5 чоловіків, що сиділи в залі. Протягом 10 хвилин дівчина розповіла про моменти життя кожного з них і в кінці кінців зупинила свій вибір на нинішньому главі “Слуги народу”.

Тільки ось в програмі його прізвище вирішили замінити з Арахамія на Браун. З яких мотивів це було зроблено поки неясно.

Вказавши на Давида, Анна заявила, що у нього велике серце, а також на рахунку мільйони.

Вона підкреслила, що йому дається за те, що він надає допомогу іншим, що вона відчула буквально відразу ж.

У відповідь Давид Арахамія заявив, що дійсно володіє гідним станом і зазначив, що є засновником найбільшого волонтерського фонду в Україні. За його словами, фонду вдалося зібрати понад 400 мільйонів гривень, які в наслідку пішли на допомогу українським військовослужбовцям і сім’ям, чиї рідні загинули на Донбасі.

На закінчення політик зазначив правоту екстрасенса, сказавши, що якщо ти комусь колись допоміг, то потім цей хтось допоможе і тобі.

Варто нагадати, що Володимир Бородянський, який є міністром культури, молоді і спорту, нещодавно оскандалився через закон “Про дезінформації”, розповів, яку користь принесла “Битва екстрасенсів” для України.

 

Share