Україна вступає в НАТО. Підписано головний військовий документ

Уряд продовжує розробку вступу в НАТО.

Протягом наступних 2-3 місяців планується поява військової стратегії України, в якій буде задокументована спрямованість країни на вступ до НАТО.

Про це повідомляє «Цензор.НЕТ».

Іван Апаршин, який є генеральним директором Директорату, який займається питаннями нацбезпеки і нацоборони, зазначив, що питання, згідно з яким Україна набуде членство в Альянсі не є актуальним, так як в указі президента, а також стратегії нацбезпеки і нацоборони, передбачено, що саме повноправне членство в союзі входить в наміри країни.

«Найближчим часом, протягом двох-трьох місяців буде військова стратегія. Там також буде пряма норма щодо вступу України в НАТО », – повідомив Іван Апаршин.

Також Іван Апаршин розповів про збільшення бюджету і прийняття, нехай і з затримкою, державного оборонного замовлення.

До слова, 11 лютого в Брюсселі провели прес-конференцію НАТО.

Виявилося, що для успішного процесу вступу України в Альянс слід провести ряд реформ і модернізацію, які має забезпечити уряд.

У НАТО відзначили, що Україні слід реформувати сектор безпеки, зміцнити захищеність інститутів і досягти інших стандартів Альянсу.

Саме цей шлях є найкращим, якщо Україна має намір стати членом НАТО.

Не обійшли стороною тему окупованих територій, так як в НАТО мають намір допомогти українському уряду в мирному вирішенні конфлікту.

Також в Альянсі відзначили прогрес, який досягли українська влада в питанні врегулювання конфліктної ситуації на Донбасі мирним способом.

Share