“Це повне фіаско”: російський історик заявив про провал Путіна і назвав ім’я кривдника глави Кремля

Російський історик Андрій Зубов один з перших передбачив, чим для Москви закінчиться окупація Криму.

Історія про утиски і переслідування російського історика, професора Московського державного інституту міжнародних відносин (МДІМВ) Андрія Зубова свого часу облетіла весь світ.

Ще б пак, його антивоєнні висловлювання про конфлікт Росії і України і персони Володимира Путіна в сучасному світі Кремлю зовсім не подобаються.

Так, історик Андрій Зубов, який неодноразово заступався за Україну і говорив, що сепаратизм на Донбасі і в Криму інсценований Кремлем, зробив потужну заяву.

Він стверджує, що п’ятий президент України Петро Порошенко зміг зупинити подальшу окупацію країни, в результаті чого глава РФ Володимир Путін зазнав “повне фіаско” в 2014 році.

Про це пише Обозреватель.

“Путін зламався на першому кроці” завоювання “України, саме тому далі Криму і Донбасу справа не пішла. До президентських виборів в Росії 2018 року настало розчарування”, – констатував Зубов.

Зубов стверджує, що країни Заходу пішли на санкції і невизнання Криму завдяки позиції п’ятого президента України Петра Порошенка, який у зовнішній політиці був блискучим представником своєї країни.

“Саме Порошенко слабку Україну зміг захистити від російської агресії міжнародних зобов’язань”, – підкреслює історик.

Share