В Австрії підтвердилися два випадки зараження коронавірусів. Його занесли в країну італійці

Двоє людей в австрійській провінції Тіроль заражені коронавірусів. Ймовірно, вони переїхали в країну з італійського регіону Ломбардія, який торкнулася епідемія вірусу Covid-19.

Про це з посиланням на губернатора Тіролю Гюнтера Платтера пише APA.

Тести підтвердили, що обидва людини, у яких напередодні запідозрили коронавірус, дійсно їм заражені. Зараз їх помістили в лікарню, вони ізольовані.

Відомо, що обом зараженим по 24 роки, вони народилися в Ломбардії (Італія) і живуть в Інсбруку (Австрія). До лікаря вони звернулися самі, з підвищеною температурою. Губернатор Тіролю Гюнтер Платтер оголосив, що він в клініці Інсбрука буде створена окрема амбулаторія для пацієнтів з підозрюємо на коронавірус.

Також повідомляється, що 28 співробітників Університетської клініки Зальцбурга раніше були відправлені на домашній карантин після повернення з північної Італії. Це запобіжний захід, у них до цих пір не було ніяких симптомів хвороби.

Цей захід також зачіпає членів сім’ї, які живуть в одному будинку з тими, хто повернувся.

У зв’язку з поширенням вірусу в Австрії планують створити Центральний кризовий координаційний центр, також тема повинна бути включена до порядку денного Ради національної безпеки в п’ятницю.

Джерело

Share