Останні місяці показали, що ця влада стає неспроможною в будь-якій критичній ситуації – В’ятрович

Володимир В’ятрович, виступаючи в ефірі телеканалу «Прямий», заявив, що він, як політик, бачить реальну загрозу в некомпетентності нинішньої влади.

На думку народного депутата від партії «Європейська солідарність», останні кілька місяців наочно продемонстрували, що в будь-якій критичній ситуації ця влада стає неспроможною.

В’ятрович наголосив, ці люди тільки і вміють, що імітувати діяльність. Зрозуміло, що актори добре вміють грати ті ролі, які їм написали. Але як тільки виникає якась дійсно критична ситуація, то влада відразу ж починає сипатися.

Як приклад народний обранець навів ситуацію з українським пасажирським літаком, збитим в Ірані. У тій ситуації дії Володимира Зеленського, так само як і всієї владної команди, не вселяли жодної довіри.

Ще один приклад – ситуація з коронавірусів і з евакуацією українських громадян з Китаю.

Глава Міністерства охорони здоров’я, замість того, щоб грамотно координувати роботу, почала здійснювати якісь незрозумілі дії, і, по суті, самоусунулася від процесу, залишившись з людьми, спрямованими на карантин. Все це насправді лякає простих українців, які розуміють, що нинішня влада не здатна справлятися з кризовими ситуаціями.

Share