Зеленського попередили про небезпеку. Депутат вказала на особисту охорону

Володимиру Зеленському може загрожувати серйозна небезпека.

Повідомляється, що 25 лютого в Державне бюро розслідувань з’явилася на допит народний депутат України Софія Федина. А прибула вона туди з тієї причини, що привернула увагу правоохоронних органів своїми публічними висловлюваннями, в яких загрожувала президенту України Володимиру Зеленському, пише Апостроф.

Однак справа в тому, що за словами Софії Федини, Зеленському варто побоюватися не її, а власну службу безпеки.

Відповідну заяву нардеп зробила під час спілкування з пресою. До цього вона вважала за потрібне додати, що останнім часом пожвавилися ворожі снайпери.

Ситуація, що склалася, вважає Федікіна, посилюється тим, що яскрава сорочка Володимира Зеленського, в якій він перебував на Донбасі, могла стати відмінним орієнтиром для ворожих стрільців.

Тому на місці українського президента, вона б краще звернула увагу на людей, які відповідають за його безпеку. Саме вони і можуть ставити загрозу для Зеленського.

До слова, Софія Федина також зазначила той факт, що президент України Володимир Зеленський кожен раз відмовляє на її прохання зустрітися і переговорити особисто.

Таким же чином, він ігнорує і іншу фігурантку гучної справи Марусю Звіробій, яка теж неоднозначно висловлювалася в адресу українського президента.

Share