Тігіпко стане новим прем’єр-міністром. Зеленський позбудеться від Гончарука

Переговори з Тігіпком були в розпалі

В українських ЗМІ з’явилася інформація про те, що президент України Володимир Зеленський розглядає кандидатуру Сергія Тігіпка на посаду прем’єр-міністра України.

Колишній віце-прем’єр українського уряду може замінити Олексія Гончарука на посаді прем’єра, пише gordonua.

Згідно з інформацією видання Kyiv Post з посиланням на джерела, в прес-службі президента відповіді на дане питання не дали.

Але Kyiv Post, посилаючись одночасно на три джерела в уряді, повідомив, що президент Володимир Зеленський думає про можливе призначення Сергія Тігіпка.

Також з газети стало відомо, що джерела не могли нічого сказати, оскільки переговори з Тігіпком були в розпалі.

Прес-служба компанії Тігіпко ТАС також не стала коментувати нову інформацію.

Відзначимо, що Сергій Тігіпко був віце-прем’єр-міністром в урядах Павла Лазаренка і Валерія Пустовойтенка в 1997-1999 рр, а в 2010-2012 роках – в уряді Миколи Азарова. З 2202 по 2004 роки був головою Національного банку.

А в 2010 і 2014 рр балотувався на посаду президента України.

Розмови навколо звільнення Гончарука почалися після того, як YouTube-каналі “Як обдурити президента” було оприлюднено аудіозапис, на якій, нібито голоси Олексія Гончарука, міністра фінансів Оксани Маркаровой і глави Нацбанку Якова Смолія.

Між чиновниками відбулася розмова, в якому Гончарук сказав, що у президента “дуже примітивне розуміння економічних процесів”.

Але після цього Володимир Зеленський дав шанс Гончаруку продовжити роботу на займаній посаді прем’єра.

Share