Зеленський призначив нового топ-менеджера: раніше він висміював жіночі груди в “Кварталі 95”

Багато з представників нинішньої влади жорстко засуджували “кумівство” і позиціонували себе, як команду молодих професіоналів.

І якщо в їх молодості ніхто не сумнівається, то до професіоналізму у багатьох є питання. На сайті Президента з’явився документ про призначення Василя Гуменюка на пост глави РДА в Хмельницькій області.

Коміки йдуть у владу.

Про це повідомив телеграм-канал Україна 24/7.

Українську пресу сколихнуло повідомлення про нове розпорядження Володимира Зеленського. Справа в тому, що Президент України призначив на посаду глави Районної Державної Адміністрації (РДА) в Хмельницькій області популярного коміка з “Ліги сміху” Василя Гуменюка.

Відповідне призначення було опубліковано на сайті Президента України і датовано 20 лютого.

Українцям гумористичний актор Василь Гуменюк найбільш запам’ятався своїм номером з жартами про розміри жіночих грудей.

Також, Василь Гуменюк намагався потрапити до Верховної Ради від “Слуги народу”, але не пройшов.

Василь Гуменюк неодноразово виступав з командою в “Лізі сміху”, а тепер отримав призначення на пост глави Ярмолинецької РДА Хмельницької області.

Так що тепер Гуменюк Василь Васильович змінив сцену на кабінет чиновника і сів у крісло глави Ярмолинецького району Хмельницької області.

Ми сумніваємося, що тепер йому вдасться жартувати про жіночі достоїнства.

А нашим читачам пропонуємо ознайомитися з вокальними і гумористичними талантами новоспеченого чиновника і переглянути його виступ під назвою “Очі дівочі”.

Share