“України немає, але Зеленський не лoх” – Сурков розповів про враження від зустрічі з Зе

Владислав Сурков, тепер уже колишній помічник президента Росії Володимира Путіна після своєї гучної відставки вперше дав велике інтерв’ю і розповів про своє ставлення до України і до президента Володимиру Зеленському.

Інтерв’ю з Сурковим опублікував портал “Актуальні коментарі”.

“України не має. Є українство. Тобто, специфічний розлад умів. Дивним чином доведене до крайніх ступенів захоплення етнографією. Таке криваве краєзнавство. Сумбур замість держави.

Борщ, Бандера, бандура є. А нації немає. Брошура” Самостійна Україна “є, а України не має.

Питання тільки в тому, України вже немає, або поки ще ні?

Я, як не дивно, укрооптиміст. Тобто, вважаю, що України не має поки. Але з часом вона все-таки буде. Однак, яка саме це буде Україна, в яких межах вона буде існувати і навіть, може бути, скільки буде Україн – питання відкриті.

І в рішенні цих питань Росії так чи інакше доведеться брати участь.

Відносини з Україною ніколи простими були, навіть коли Україна була в складі Росії. Україна для імперської і радянської бюрократії завжди була справою клопіткою. Те отаман Полуботок підведе, то западенці до Гітлера перекинуться.

Примус силою до братських відносин – єдиний метод, історично довів ефективність на українському напрямку. Не думаю, що буде винайдено якийсь інший “, – заявив Сурков.

– На паризькому саміті Ви бачили Зеленського. Яке враження він справив? Що Ви можете про нього сказати?

– Не лох. У всякому разі, в Парижі всі взяли його за президента … У нього легкість незвичайна в думках.

Джерело

Share