Бабахне відразу мінус 16, йдуть хуртовини та сніги. Якою буде весна

Чого чекати?

В Україні вже настала весна і багато людей сховали теплий одяг в довгу шухляду. Але ось синоптики попередили, що поки поспішати з цим рано, так як вірогідні морози.

Так, синоптики попереджають, що березень в Україні буде досить прохолодним. Не виключено, що будуть ще морози і опади у вигляді снігу і снігу з дощем. Тому не варто ховати теплий одяг в дальній ящик, а приготуватися до холодів.

Таку думку висловив народний синоптик Леонід Горбань.

“У березні повернеться зима. Буде холодно, морози сягнуть -12 …- 14 …- 17 градусів. Справжня весна прийде лише з 24 числа”, – розповів синоптик.

Як стверджує Горбань, що в перший тиждень весни температура повітря по всій території України буде коливатися від +7 до +8 градусів тепла. Але в деяких областях можуть бути опади у вигляді невеликого дощу.

А ось вже починаючи з 9-10 березня в Україні знову повернутися морози. Температура повітря різко піде на спад. В цей період часу вірогідні дощі з мокрим снігом.

Найхолодніше буде 14-17 березня. Морози в Україні досягнуть позначки -12-14 градусів, можливі снігопади, хуртовини і ожеледиця на дорогах. Починаючи з 20 березня в Україні почне теплішати, з кожним днем ​​на кілька градусів. В цілому, потепління варто очікувати не раніше, ніж з 23 березня.

Справжнє потепління в Україні почнеться приблизно з 25 березня. Так, з 25 по 29 березня в країні очікується плюсова температура повітря, яка буде триматися на позначці +3 +7 градусів, а 30-31 березня – до +11 +12 градусів тепла.

А ось Укргідрометцентр повідомляє, що в березні температура повітря триматиметься в районі + 3 + 7 градусів. Це на 2-3 градуси вище, ніж минулої весни. Тому початок весни буде досить теплим.

Джерело

Share