Росія і Асад втратили десятки танків і 8 вертольотів: армія Туреччини відновила операцію “Щит весни” в Ідлібі

Влада Туреччини заявили про проведення на північному заході Сирії в провінції Ідліб військової операції під кодовою назвою “Щит весни”.

Міністр оборони Туреччини Хулуси Акар заявив про проведення військової операції в провінції Ідліб в Сирії, яка отримала назву “Щит весни”. Заява Акара цитують турецькі інформаційні агентства.

Російськомовна служба інформаційного агентства Анадолу повідомляє, що Туреччина починає військову операцію у відповідь на авіаційний удар по позиціях турецьких солдатів, в результаті якого загинули 36 військовослужбовців.

Удар був нанесений в минулий четвер. При цьому глава Міністерства оборони Туреччини підкреслив, що метою військової операції не є протистояння з Росією.

Анкара хоче зупинити злочинний режим Башара Асада і запобігти спалаху міграції після початку бойових дій. Глава Міноборони Туреччини заявив, що з початку військової операції солдатами турецької армії знищені 1 безпілотник, 8 вертольотів, 103 танка, 72 артилерійські установки гаубиці, 3 системи ППО, нейтралізовані 2 212 військовослужбовців сирійського режиму Асада.

Також турецькі інформаційні агентства показали інфографіку, в якій зібрана статистика втрат в техніці і живій силі.

Джерело

Share