У Білорусі заборонили проведення ходи “Безсмертного полку” 9 травня: російські “патріоти” червоніють від злості

“Патріоти” Росії сильно розсердилися на рішення білоруської влади заборонити проведення акції “Безсмертний полк” 9 травня.

У соціальній мережі Twitter на акаунті під назвою “Русофобія Білорусі” висловили крайнє невдоволення через те, що білоруська влада відмовила в дозволі провести 9 травня в Мінську акцію “Безсмертний полк”.

Автор гнівного коментаря при цьому зазначив, що ситуація досить дивна, з огляду на той факт, що в роки Великої вітчизняної війни Білорусь втратила кожного третього жителя республіки.

Також він додав, що в той же час “все прогресивне людство відзначатиме 9 травня” належним чином, в тому числі і з проведенням ходи “Безсмертного полку”.

“Поки все прогресивне людство готуватися відзначати 9 травня, білоруська влада йдуть на поводу у нових друзів з НАТО! Білоруська влада знову заборонили” Безсмертний полк “, – написав автор публікації.

В свою чергу, на Telegram-каналі” VITAUSKAS NEWS “вирішили уточнити, що, по всій видимості, є “прогресивною частиною людства”.

При цьому автор даної публікації додав, що всі інші країни, які шанують пам’ять загиблих під час Другої світової війни 8 травня, виявляється весь цей час не претендували на місце в рядах “прогресивного челов ечества “.

” Прогресивне людство – це Росія, Монголія, Венесуела, Куба, Сирія, КНДР і африканські країни, яким багаті російські пенсіонери списали борги на $ 20 млрд. Решта, що шанують без победобесія 8 травня пам’ять загиблих, – русофоби на поводу НАТО. Чи не переплутайте, друзі, будь ласка! “- прокоментували попередню публікацію.

Джерело

Share