Замість тестів, що визначають COVID-19 в організмі на ранніх стадіях хвороби в Україні привезли тести, що визначають вже запущену хворобу

Моссад шукає по всьому світу 100 тис.

Тестів на коронавірус, а в Україні, як манна небесна, летить 10 млн. Тестів. Це дуже здивувало, тому що охопила гордість за свою владу, яка домоглася такі важливі тести для України, але сьогодні все стало на свої місця: замість ПРЛ тестів, здатних визначати наявність коронавируса в організмі на ранніх стадіях хвороби, в Україні прилетіли експрес-тести.

Останні набагато менш точні і можуть «засікти» вірус тільки, коли в організмі починають вироблятися антитіла, тобто, на 5-7 день після появи симптоматики. Це означає, що ми і надалі будемо залишатися «благополучної» країною в Європі, а тисячам небіжчиків будемо ставити діагноз «пневмонія».

Про це в своєму блозі повідомляє юрист-міжнародник Геннадій Друзенко.

Він зазначає, те, що пишуть з лікарень, навіть з Олександрівської, в інфекційному відділенні якої лікують депутати, викликає тільки бажання власноруч винести і виконати вирок тим чиновникам, які так «підготували» країну до пандемії.

Ось тільки одна цитата про ситуацію в провідній лікарні столиці: «Маску вона стирає. З єдиного респіратора відпав клапан. Дезінфектанти для обробки того ж фонендоскопа за свій рахунок. костюм одноразово-багаторазовий. А ще керівництво сношалі після чергування за те, що депутат з підозрою пішов додому через те, що в палаті немає туалетного паперу і немає розвезення води »

. Можна тільки уявити, що твориться в районних і міських лікарнях на периферії.

Друзенко зазначає, ну і останній подарунок за сьогоднішній день.

Замість того, щоб забезпечити лікарні всім необхідним і нарешті закупити ПРЛ тести в потрібній кількості, держава вирішила де-факто розпочати введення надзвичайного стану.

Джерело

Share