Ще три країни оголосили Росії вiйнy

Ірак, Кувейт і ОАЕ оголосили Путіну “нафтову війну”

У ЗМІ з’явилася інформація про те, що ще кілька країн приєдналися до “нафтової” війні проти Російської Федерації.

Повідомляється, що Ірак, Кувейт і ОАЕ за прикладом Саудівської Аравії знизили вартість нафти.

Відомо, що Ірак і Кувейт збираються поставляти сировину зі значною знижкою, а ОАЕ вже знизили вартість поставок за лютий. Нафта, яку постачає Ірак, вже в квітні поточного року буде коштувати на 5 доларів дешевше за бочку. У Кувейті ж вирішили знизити ціну на 6 доларів за той же об’єм.

Також відомо, що Ірак має намір збільшити обсяг поставок закордонних країнах починаючи з квітня 2020 року.

Вже сьогодні спостерігається масштабний переворот на нафтових ринках, який поставив на вуха не тільки Близький Схід з Росією, але і весь світ.

Нагадуємо, Саудівська Аравія знизила вартість нафти в Європі, що стало початком “нафтової війни” проти Російської Федерації. Угода про скорочення видобутку і домовленості з країнами ОПЕК не відбулася 6 березня поточного року.

Результатом цього зриву стануть мільярдні доларові втрати для Російської Федерації – мова йде про суму приблизно в 3 мільярди доларів щомісяця.

Саудівська Аравія в свою чергу анонсувала збільшення нафтовидобувних потужностей – тепер добовий обсяг видобутої нафти складе 13 мільйонів барелів.

Російська Федерація в свою чергу відреагувала закриттям закупівель іноземної валюти Центральним банком Росії, що триватиме 30 днів.

Нагадуємо також, що президента Російської Федерації влучно висміяли їдкою карикатурою в мережі через зміни до конституції, через що всі президентські терміни Путіна обнуляються.

Так, відомий художник Сергій Йолкін опублікував картинку, на якій Путін ставить перед собою питання про те, що з конституцією.

Відповідь така: “Вона обнулилася”.

Джерело

Share