“Померломy від коронавіpусу 30-річному киянину двічі відмовили у госпіталізації” – дружина

30-річного жителя Києва з підозрою на коронавірус, який помер 6 квітня, довгий час не хотіли госпіталізувати. Про це в Instagram розповіла його дружина Валерія Вьюшіна.

Три ‘швидкі’ і жодна з них не діагностувала, приватна в тому числі, і навіть не намагалася. П’ять днів температура 40 ºС. Кашель просто дикий, не перестаючи.

І остання ‘швидка’ посилено намагалася нам відмовити в госпіталізації, мовляв ще посидьте три дні і пийте противірусну ‘, – написала вона.

Жінка додала, що її чоловіка все-таки забрали в лікарню, де діагностували двосторонню пневмонію.

Двостороння пневмонія, реанімація, лежить під апаратами.

Ось такий вердикт на сьогоднішній день. Три швидкі і жодна з них не діагностувала, приватна в тому числі, і навіть не намагалася !! П’ять днів температура 40! Кашель просто дикий, не перестаючи! І остання швидка посилено намагалася нам відмовити в госпіталізації, мовляв ще посидьте три дні і пийте противірусну !!!!!

Ми наполягли і нас забрали, думаєте йому збили температуру перед тим як змусити спуститися пройти і сісти в карету швидкої? Ні! Він ледве дійшов. А тепер лежить і йому заборонили рухатися! Нас привезли в четверту лікарню і почали обстежувати.

Я знала, що рентген може не показати повну картину і наполягла на КТ. І все, там жесть хлопці. Двухстороння жорстка пневмонія. Стан між середнім і важким. Слава Богу, що ми не послухали швидку, а приїхали!

Качають його в реанімації другу добу, я пишу і ридаю. Спасибі лікарям, що так стежать за ним, спасибі @ninaradzievskaya що сказала куди звернутися. Нон-стопом роблять процедури😭

Щиро сподіваюся, що все обійдеться. Зробили тест на коронавірус, негативний. Весь персонал шалено уважний і це мені дає сили не скиснути остаточно.

Спілкувалася з головлікарем, вона контролює стан кожного пацієнта. Тому залишається сподіватися на те, що він сильний і впорається!

Але скажіть будь ласка, як за п’ять днів у здорового молодого мужика могла розвинутися ось така пневмонія і жодна швидка навіть не запідозрила або просто не хотіла розбиратися ????

Тому, якщо у вас навіть другу добу температура під 40 і кашель, кричіть і сурми !!

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Двухсторонняя пневмония, реанимация, лежит под аппаратами. ⠀ Вот такой вердикт на сегодняшний день. Три скорые и ни одна не диагностировала, частная в том числе, и даже не постаралась!! Пять дней температура 40! Кашель просто дикий, не переставая! И последняя скорая усиленно пыталась нам отказать в госпитализации, мол ещё посидите три дня и пейте противовирусное!!!!! ⠀ Мы настояли и нас забрали, думаете ему сбили температуру перед тем как заставить спуститься пройти и сесть в карету скорой? Нет! Он еле дошёл. А теперь лежит и ему запретили двигаться! Нас привезли в четвёртую больницу и начали обследовать. Я знала, что рентген может не показать полную картину и настояла на КТ. И все, там жесть ребята. Двухстороння жёсткая пневмония. Состояние между средним и тяжелым. Слава Богу, что мы не послушали скорую, а приехали! ⠀ Качают его в реанимации вторые сутки, я пишу и рыдаю. Спасибо врачам, что так следят за ним, спасибо @ninaradzievskaya что сказала куда обратиться. Нон-стопом делают процедуры😭 Искренне надеюсь, что все обойдётся. Сделали тест на коронавирус, отрицательный. Весь персонал безумно внимательный и это мне даёт силы не скиснуть окончательно. ⠀ Общалась с главврачом, она контролирует состояние каждого пациента. Поэтому остаётся надеятся на то, что он сильный и справится! ⠀ Но скажите пожалуйста, как за пять дней у здорового молодого мужика могла развиться вот такая пневмония и ни одна скорая даже не заподозрила или просто не хотела разбираться???? ⠀ Поэтому, если у вас даже вторые сутки температура под 40 и кашель, кричите и трубите!!

Публикация от Жесткий Тренер Валерия Вьюшина (@coach_viushina)

Share