Конгресмен США Макс Роуз пропонує визнати Росію спонсором теpopuзму: готовий проект закону

Проте, в разі його схвалення і подальшого визнання Росії державою, що спонсорує тероризм, даний законопроект не буде застосовуватися для використання військової сили проти РФ.

Один з членів Палати Представників Конгресу Сполучених Штатів Америки, член Демократичної партії США Макс Роуз виніс на розгляд проект закону про визнання Російської Федерації країною, яка спонсорує тероризм.

Текст даного документа доступний на офіційній інтернет-сторінці політика, передає Діалог.UA.

Згідно проекту закону, від Держсекретаря США Майка Помпео потрібно дати характеристику діям Росії в ряді збройних конфліктів і воєн: від Сирії до України.

Протягом 90 днів зовнішньополітичне відомство США має дати чітку відповідь на питання: чи є РФ спонсором тероризму чи ні.

Однак тут є важливі факти: якщо даний документ буде схвалений, а Росію все ж визнають країною, яка спонсорує тероризм, то законопроект не буде застосовуватися для використання військової сили проти РФ.

За словами Роуза, на створення даного документа вплинула інформація про оплату російською стороною нападів на американські військові колони в Афганістані з боку радикального ісламістського угруповання “Талібан”.

Share