Мирослав Гай: “Сьоrодні остаточно стало ясно – Зеленський прийшов до влади на бреxні, він і його команда обдуpили всю країну”

Як інформує Replyua.net, популярний український блогер і ветеран АТО Мирослав Гай пише в Facebook, Подільський районний суд Києва визнав недостовірною інформацію журналістів Bihus.info про причетність Ігоря Гладковського до корупційних схем в «Укроборонпрому».

Проти Петра Порошенка закриваються кримінальні виробництва, слідчі усуваються і заявляють про те, що справи розваляться.

Сьогодні Венедиктова була змушена завершити чергове досудове слідство у черговому абсурдного справі, хоча до цього вимагали в суду додаткових термінів.

Мирослав Гай зазначає, все це свідчить про те, що Володимир Зеленський прийшов до влади на брехні.

Під час війни, економічної кризи він і його команда обдурили всю країну і почали підготовку капітуляції України перед Кремлем, але обманювати всіх весь час неможливо. Брехня рано чи пізно, але розкривається.

На жаль, правда почала даватися взнаки надто пізно, тому що країна вже почала падіння в безодню.

Проєвропейську команду від влади усунули, державні інститути дискредитовані, на вищі державні посади прийшли або невігласи, або проросійська агентура. Країна занурюється в «контрольований хаос».

Операція Троянський кінь пройшла успішно.

За словами ветерана АТО, тепер стоїть питання збереження України, хоча б в якихось межах, так високо ймовірно, що вийдемо ми з цієї історії значно більше укороченими.

Кожен вибір має свою ціну.

Share