“Залишилися тільки ріжкu та ніжкu”: Проросійські сили в Сирії понесли величезні летальнi втратu – Kavkaz Center

Блогери і засоби масової інформації з Близького Сходу повідомляють, що країна-агресор Російська Федерація зазнала величезних втрат російських військ на північному заході Сирійської Арабської Республіки в результаті підриву на мінному полі.

Як інформує Replyua.net, такі новини місцевих ЗМІ підтвердили ресурси, які переводять події на російську мову – «Kavkaz Center» і «Selvestor Vivat».

Таким чином, «Selvestor Vivat» повідомив, що «група прихильників Башара Асада була ліквідована y результаті вибуху міни у міста Кафр-Набла, що в південній сільській місцевості Ідліб».

У свою чергу «Kavkaz Center» зазначає:

«Величезна група асадитів потрапила на мінне поле. Це сталося під час спроби проникнути на позиціі муджахидів по лінії Хариш – Кафранбель. Може бути, що мова йде про десятки убитих і поранених ».

Як раніше ми вже повідомляли, на протязі останніх днів бойові дії між російськими найманцями і турецькими військами вельми посилилися.

Ці ж джерела повідомляли:

«У відповідь на постійний обстріл прифронтових районів турецькі сили розбомбили сили режиму Асада під Саракібом, а також у Куфра-Набла, і Маарат-ан-Нуман. Це південна частина провінції Ідліб. Сили Асада зазнали величезних втрат ».

Share