“Полювання на відьом!”: Геращенко заступилася за Порошенка і накuнyлася на Зеленського

Опозиція пішла в наступ

“Влада невігласів”: опозиція прийняла рішення не мовчати і захищати п’ятого президента України від Зе-влади. Ірина Геращенко не економлячи в виразах, розповіла про те, що вона думає з приводу того, що відбувається.

Публікацію відповідного змісту вона зробила на своїй сторінці в Фейсбук.

Зокрема, перший віце-спікер Верховної ради України Ірина Геращенко назвала несправедливими деякі вимоги, пред’явлені командою кандидата в президенти Володимира Зеленського до чинного глави держави Петру Порошенко.

Про це вона написала в Facebook.

Команда Зеленського вимагала в тому числі забезпечення ряду законів.

«Зміни до законів приймає Верховна рада, а не президент», – написала Геращенко.

На думку віце-спікера, екс-президент країни зробив все, що тільки міг, самим фактом того, що виступив із законодавчими ініціативами, а далі – справа за депутатами.

Раніше свою позицію з приводу того, що відбувається висловив і колишній прем’єр країни Арсеній Яценюк. Він підкреслив, що дивується діям монобільшості: “Їм же треба демонструвати керованість і компетентність влади: якого чорта було сьогодні голосувати рішення про відставку глави Національного банку України, що не призначаючи в цей же день главу НБУ ?!”.

Колишній прем’єр сказав, що вважає “нонсенсом” ситуацію, коли уряд, за фактом внесення двох програм діяльності Кабінету міністрів, вотум довіри від «монобільшості» не отримує.

Джерело

 

Share