“Назавжди залишився 20-річним”: в мережі згадують Героя Небеснoї Coтні Сергія Нігояна (відео)

27 років тому, 2 серпня народився активіст Революції гідності Сергій Нігоян, який одним з перших загинув на Майдані в 2014 році

Про це повідомляє Politeka з посиланням на повідомлення блогера Михайла Шнайдера.

“Друзі, в цей день рівно 27 років тому народився Сергій Нігоян Сергій Гагікович. Але, на жаль, Сергій назавжди залишився 20-річним”, – йдеться в публікації.

Блогер зазначив, що Нігоян Сергій Гагікович не мріяв ні про владу, ні про високі посади або багатстві, він не прагнув потрапити до годівниці і отримати депутатський мандат.

“Сергій просто щиро любив Україну і віддав за неї своє життя. Для мене він не просто Герой. Він – символ мужності і сили духу. Його глибокі очі і проникливі декламації Шевченко я буду пам’ятати завжди”, – написав Шнайдер.

Він також нагадав, що на сьогоднішній день вбивці Нігоян Сергій Гагікович до цих пір не знайдені.

“Тому мені особливо прикро і боляче від того, що винуватці його загибелі досі не знайдені і не понесли заслуженого покарання … Спи спокійно, Сергій. Ти назавжди залишився в наших серцях і нашій пам’яті”, – додав Шнайдер.

Як відомо, українець вірменського походження Нігоян Сергій Гагікович загинув 22 січня 2014 року під час протистояння на вулиці Грушевського в Києві.

Share