Байден збирається нaдати Україні летaльне oзброєння в разі перемоги на виборах

Кандидат в президенти США від Демократичної партії Джо Байден пообіцяв, що планує працювати над наданням Україні летального озброєння, так як він підтримує відданість і відвагу нашої країни.

Про це повідомляє «Голос Америки». Відповідна ініціатива була представлена ​​у вітальній заяві Байдена з нагоди 29-ї річниці незалежності України, розміщеній на сторінці його виборчої кампанії.

«Як президент я маю намір пояснити Кремлю, що вони зобов’язані закінчити свою агресію і окупацію України. Адміністрація Байдена – Харріс гарантує, що Україна отримає всю відповідну економічну і військову підтримку, в тому числі летальне озброєння – одночасно закликаючи України проводити важливі реформи, які є життєво необхідними для її успіху », – вказав Байден в зверненні.

Втім, видання зазначає, що адміністрацію президента Барака Обами, в якій Джо Байден протягом восьми років був віце-президентом, республіканці критикують саме за відмову надати Україні летальну зброю.

Тим часом, Україна отримає оборонне озброєння, включаючи протитанкові комплекси «Джавелін», Україна отримала вже від Адміністрації нинішнього президента Дональда Трампа.

Джерело.

Share