Порошенко вже не чекав, а українці не сподівалися: майно екс-гаранта зaaрештовано. подробиці

Скандальна історія з картинами п’ятого президента України Петра Порошенка знайшла своє продовження і повторний арешт художнього майна політика, рішення яке знову прийняв Печерський районний суд столиці.

За словами адвоката самого Порошенка, представники різних структур вирішили “продовжити розпочате” і не “давати задню”. Про це пише телеграм-канал Klymenko Time

Читайте також:

Як відомо, Печерський райсуд Києва відкликав своє рішення про арешт ще 6-го серпня, мотивуючи цей вчинок відсутністю законних підстав для арешту майна екс-президента України. Тепер стало відомо про повторне вирішення судових органів, згідно з яким картини Петра Порошенка, які він привіз в країну і виставляв в кінці травня в столичному Музеї Івана Гончара, знову заарештували.

У свою чергу, представник Петра Порошенка у даній справі, його адвокат Ілля Новіков, коментуючи рішення Печерського районного суду про арешт картин, зазначив, що суть даного питання полягає в політичних переслідуваннях колишнього президента, в рамках яких представники різних структур, серед яких Офіс генпрокурора і офіс Президента України, не готові “завершувати почате”.

Ілля Новіков наголосив, що ситуація з повторним арештом картин Порошенко не є чимось новим: “Сама по собі ситуація, коли Печерський суд повторно приймає рішення про арешт майна у скандальній справі, рішення по якому апеляційним судом одного разу було визнано повністю незаконним – не сенсація “, – говорить адвокат і додає, що справжньою причиною справи є не визнання Офісом Президента своїх помилок.

“Ті ж люди, той же прокурор йде повторно з цим новим клопотанням про арешт майна … Тобто важливо не те, що вирішив Печерський суд, а те, що Офіс генпрокурора, звичайно в координації з іншими структурами, вирішили продовжити те, що вони почали”. А в Офісі президента не готові визнавати свої помилки і “давати задню”, – заявив Новіков.

Джерело.

Share