У Середземному морі зiткнулися кораблі Туреччини і Греції – назріває вiйськовий конфлiкт

Грецький фрегат зіткнувся з турецьким кораблем в суперечливій морській зоні, у турецького судна є пошкодження.

У Середземному морі сталося зіткнення грецького і турецького кораблів – між країнами назріває військовий конфлікт.

Про це повідомляє видання Armyvoice.gr., Передає Діалог.UA. Фрегат F451 Limnos грецького Військово-Морського флоту зіткнувся з турецьким військовим кораблем F247 Kemal.

Відзначається, що це могло статися в суперечливій морській зоні під час маневрування в невеликому просторі. Також повідомляється, що в тому ж районі перебували інші військові кораблі Греції і Туреччини, а також дослідне судно Oruc Reis, яке йшло під турецьким прапором.

В результаті зіткнення грецького і турецького кораблів останній отримав пошкодження. Проте, в Головному штабі Військово-Морських сил Греції заперечують зіткнення кораблів.

У той же час ніякої інформації з цього приводу від командування турецького Військово-Морського флоту поки не надходило. Раніше ми повідомляли про те, що винищувачі F-16 ВПС Греції і Туреччини практично зіткнулися над Егейським морем.

У той же час напруженість в Середземноморському регіоні через конфлікт між Грецією і Туреччиною, які ніяк не можуть поділити нафто- і газоносні шельфи, може вкрай негативно позначитися на російському газотранспортному проекті “Турецький потік”.

Автор – Євген Устименко

Share