«Це вихід за червону лінію!»: Кравчук зiрвався і видав правду. Все відразу встало на свої місця

Перший президент України Леонід Кравчук прокоментував ситуацію, яка зараз відбувається в Білорусі. Крім того, екс-глава держави дав пораду Олександру Лукашенко, що робити далі.

Про це повідомляє видання “Україна-24”.

Багато лідерів країн, політичні діячі, журналісти вже вміло висловилися з приводу ситуації, яка проходить в Білорусі. Деякі глави держав називають його тираном, диктатором, руки яких забруднені кров’ю. Висловитися з цього приводу вирішив перший президент України Леонід Кравчук.

Політичний діяч України поділився своїм поглядом на масові протести і реакцію уряду на них. На його думку, все, те що зараз відбувається в сусідній державі, не до вподоби нормам демократії:

“… насильство, порушення прав людини – це все виходить за червону лінію”, – зазначив Кравчук.

Перший президент України вважає, що найважливішим завданням Лукашенко найближчим часом – прислухатися до протестуючих і опозиції, почати переговори.

“На вулиці я побачив молодих людей 26-30 років. Ці люди виховані під час правління Лукашенка. Я дивився програми в школах, вони були підконтрольні, я бачив ЗМІ, вони були підконтрольні. Тобто все, що творилося в Білорусі, було підконтрольне режим “, – зазначив Леонід Макарович.

Він вважає, що люди, які перебувають під постійним контролем вперше захотіли демократії свободи.

Кравчук радить Лукашенко змириться зі своїм програшем, і зрозуміти будь-який режим і влада не можуть проіснувати довго, а люди не готові виконувати одні й ті ж вимоги.

“Реальна задача пана Лукашенка – почати переговори з опозицією і знайти нормальне рішення”, – додав Кравчук.

Джерело.

Share