Арестович про призначення Галагана командувачем ССО ВСУ: “Особистий вoрог Путіна на ключовій посаді”

Президент України Володимир Зеленський 25 серпня призначив новим командувачем Сил спецоперацій (ССО) ВСУ легендарного бойового генерала, учасника війни на Донбасі Григорія Галагана.

Призначення прокоментував на своєму каналі в Telegram відомий український блогер, військовий Олексій Арестович. Він привітав рішення Зеленського поставити на чолі ССО Галагана.

“Зеленський призначає другого поспіль легендарного офіцера, спецназівця, особистого ворога Кремля, людини, заслуженого більш, ніж по самі брови, Григорія Галагана на ключову посаду в системі національної безпеки України”, – зазначив блогер.

Дане призначення, з його слів, говорить про те, що звинувачення на адресу Зеленського в роботі на Кремль не відповідають дійсності. Варто відзначити, що недавно Зеленський призначив начальником Головного управління розвідки Міноборони України ще одного легендарного військового Кирила Буданова.

Арестович був вкрай втішений цим призначенням. Раніше повідомлялося, що Арестович висловився про призначення Татарова і Буданова:

“Йде боротьба за особистий вплив на Зеленського”. Ми також писали, що Арестович виступив із заявою: “Сталася знакова подія, базовий сценарій Кремля щодо України надламаний”.

Автор – Тетяна Шевченко. Джерело.

Share