Ветеран АТО: білоруси, женіть це чудовиськo і його пoплічників до самого Іжевська. Розумію, що Ростов ближче, але він уже зайнятий

Популярний український блогер, ветеран АТО Олексій Петров пише на своїй сторінці в Facebook, спочатку білорусів «пакували» тисячами, просто так, за те, що ти громадянин, за те, що йшов по вулиці і скандував «Живе Білорусь».

«Пакували» за те, що білоруським і російським силовикам нічого робити, за те, що їм дали вільний дозвіл на полювання на людей.

Петров зазначає, потім всіх побили, причому жорстоко побили, нікуди не поспішаючи, годинами били, нічого не боячись. Адже все одно нікого не покарають.

Били жорстоко, зі знанням справи, а потім майже всіх відпустили, і міністр МВС Білорусі вибачився. Тобто, «Вибачте! Буває … Гарного всім дня! ». А ще президент Лукашенко пообіцяв розібратися в тому, що трапилося і провести суворий розгляд.

За словами Петрова, ОМОН, виявляється, діяв без вказівок зверху? Людей всюди вбивали в асфальт.

Тисячі відео по всім ресурсам, а «Батька», виявляється, цього не знав.

«Білоруси, женіть це вусате чудовисько і його поплічників до самого Іжевська. Розумію, що Ростов ближче, але він уже зайнятий », – написав ветеран АТО.

Джерело.

Share