У Сирії загuнув генерал Збройних сил Російської Федерації

Війна на Близькому Сході не припиняється. Причому в бойових діях на території Сирійської Арабської Республіки беруть участь відразу кілька країн. Наприклад, Туреччина і Росія в цій країні підтримують різні сторони конфлікту.

Дуже часто ми чуємо, що через бойові дії в САР гинуть кадрові російські військові, або найманці ПВК «Вагнера». 18 серпня, за даними Россми, не став винятком.

Як вдалося з’ясувати, що на території Сирії, як про це пише «Російська весна», загинув генерал-майор Збройних сил Росії В’ячеслав Гладких.

Посилаючись на власні джерела в Сирії, видання зазначає, що від вибуху міни поруч з нафтовим полем Ат-Тайм, що на південь від Дейр-Ез-Зора, загинув російський генерал, а також командувач національної оборони міста Аль-Меядін Мухаммад Тайсар Аз-Захір з чотирма підлеглими. Ще три людини отримали поранення.

Відомо, що росіянин займав посаду заступника командувача 36-ї загальновійськової армії. Службу він проходив в Забайкальському краї.

Наостанок додамо, що звання генерал-майора йому присвоїв президент Російської Федерації Володимир Путін 12 грудня 2016 року.

Джерело.

Share