«А діти Донецька під обстріламu вас не хвuлюють?»: Газманов рiзко відреагував на заяву ООН по отрyєнню Навального

Раніше в управлінні Організації Об’єднаних Націй з прав людини заявили про те, що стурбовані ситуацією навколо російського опозиціонера Олексія Навального, який кілька днів тому був госпіталізований, і, згідно з попередньою версією, блогера отруїли.

На своїй сторінці в twitter заяву представників ООН прокоментував російський співак Олег Газманов.

«А діти Донецька під обстрілами не хвилюють?», – поцікавився артист.

При цьому його публікацію активно коментують жителі Донбасу. Багато з них написали, що нібито у цій міжнародній організації подвійні стандарти. Однак знайшлися і ті, хто не повірив у щирі переживання Газманова за жителів Донбасу.

«Путінський запевала і іноземний агент, який одержує гроші від Ютуб, і яке йому діло до Донецька? Попіаритися вирішив на отруєнні Навального »,« Цей чесний і гідний піарив владу при підвищенні пенсійного віку і обнулення Путіна, Буржуйський посіпака.

А Навальний реально проти корупції працював, а не хом’ячив на дивані перед монітором »,« Газманов висловив думку мільйонів нормальних людей: це дійсно так, навколо життя одного нікчемного злочинця і ренегата Навального влаштували міжнародні танці з бубнами », – пишуть користувачі.

Джерело.

Share