Снайпер «ЛНР» не вuтримав знyщань вaтажків і здaвся ВСУ

Бойовик «ЛНР» не витримав беззаконня в рядах окупантів і добровільно здався бійцям ВСУ. В рядах терористів він був снайпером. На території Луганської області недалеко від лінії розмежування українські військові затримали бойовика незаконних збройних бандформувань «ЛНР».

Сепаратист, військова спеціальність якого – снайпер, добровільно здався бійцям ВСУ. Про це повідомляє Діалог. Як повідомили в штабі Об’єднаних сил, «військовий» з «ЛНР», за його словами, прийняв рішення дезертирувати і здатися українським військовим, не витримавши свавілля і знущань з боку своїх командирів.

У бойовика, як повідомляється, були з собою «військовий квиток» «ЛНР», невелика сума грошей в рублях і медичний знеболюючий препарат наркотичної дії.

Останній, можливо, поставляються з Росії з армійських аптечок, які до цього дня комплектуються знеболюючими препаратами, що мають в своєму складі наркотичні речовини.

Бойовика військові передали співробітникам українських спецслужб, які повинні визначити, чи щиро людина здалася чи не спроба це заслати диверсанта.

Варто відзначити, що це далеко не перший випадок, коли бойовики незаконних збройних формувань «ДНР / ЛНР» вирішуються на дезертирство через знущання з боку «командування», а потім або ховаються, або здаються ВСУ.

Share