В “Слугах народу” готові виконати ультиматyм Кремля по Донбасу: опубліковано заяву

У партії “Слуга народу” вже готові виконати ультиматум Кремля і провести вибори на окупованій частині Донбасу, незважаючи на те, що 2 головні умови досі Росія не виконала.

Москва так і не вивела російських військових з Донбасу і не передала офіційному Києву контроль над ділянкою кордону на Донбасі. Однак в партії зазначили, що разом з “ЛДНР” вибори необхідно провести і в Криму.

Заяву про це зробив нардеп “Слуги народу” Богдан Яременко, раніше відзначився в сексуальному скандалі. Про свою готовність до проведення місцевих виборів на всій території України разом з окупованої частиною Донбасу і Кримом він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

“Особисто я не проти місцевих виборів на всій території України. Включаючи Донбас і Крим”, – заявив він.

При цьому журналіст Ігор Соловей зазначив, що просувати вибори в “ЛДНР” під дулами російських автоматів Яременко доручили в ОП.

“Після появи інформації про шантаж росіян, щоб ВР переглянула своє ж рішення про непроведення виборів на окупованих територіях, було цікаво: а хто ж першим запустить цю ідею? І ось вже пішли перші сигнали з правлячої партії. Не дивно, що глава ОПУ доручив цю невдячну місію депутату “анал-табу” Богдану Яременко. Цей екс-дипломат, якого погнали з посади голови Комітету у закордонних справах за секс-скандал (замовляв повій прямо в залі парламенту), тепер просуває “вибори” під дулом російського автомата. Проституція буває і політичної “, – прокоментував він заяву” Слуги народу “.

Джерело.

Share