Україна сумyє: під час перемир’я на Донбасі загuнув боєць ВСУ

На території Донбасу з 27 липня діє режим тиші. Перемир’я Оголошено до тих пір, поки повністю НЕ вирішиться міжнародний конфлікт. Не так давно зведення прес-служби Операції об’єднаних сил радувало всіх тим, що за минулі 24 години загиблих з українського боку немає. Але ось 25 серпня стало відомо про одного загиблого бійця ВСУ.

Як повідомляє інформаційний портал «РБК-Україна» на території військових дій помер старший лейтенант. Український військовий 6 разів був удостоєний нагородами за зразкову службу. За інформацією Сергія Сердюка, яку він оприлюднив на своїй станиці в Facebook стало відомо, що солдата було поранено кулею бойовиків на території військових дій в Луганській області.

Старший лейтенант Володимир Рудик родом з населеного пункту Злотники Теребовлянського району Тернопільської області. Українському захисникові було всього 31 рік. За даними, солдата ВСУ було вбито кульовим пораненням правого лобного відділу, 22 серпня.

На даний момент у нього вдома залишилися батьки і сестра. Захищати батьківщину Володимир Рудик пішов добровільно, ще з перших днів початку військових дій на Східній Україні.

Загиблий солдат ВСУ не просто воював, а й добивався високого статусу серед колег. Протягом усієї війни український захисник дослужився до звання старшого лейтенанта і очолив 14-у окрему механізовану бригаду імені Романа Великого. За свої заслуги на території військових дій, захисника не раз нагороджували званнями.

.Джерело.

Share