До Німеччини на лікування відправили 13 важко пораненuх бійців ВСУ

ьогодні, шостого жовтня, на територію Німеччини на лікування були відправлені чергові українські військовослужбовці, які отримали важкі поранення при настанні країни-агресора на Донбасі.

На лікування були відправлені ті, хто потребують реабілітації.

Як інформує Replyua.net, про це більш детально повідомляє Командування Медичних сил Збройних сил України.

Протягом декількох діб делегація військових лікарів з Німеччини провела огляд військових і відібрала тринадцять чоловік для подальшого лікування.

Серед цих людей також є одна постраждала в результаті аварії слухачок Української військово-медичної академії Олександра Гуй.

У міжнародному аеропорту в Борисполі бійців Збройних сил України супроводили в спеціально оснащений медичний літак Бундесверу А310. Це повітряне судно доставить їх в один з аеропортів Німеччини.

Звідти всі ці пацієнти будуть доставлені вже в профільні клініки, де вони будуть проходити лікування і реабілітацію від шести і до дванадцяти місяців.

У свою чергу командувач Медичних сил Збройних сил України генерал-майор медичної служби Ігор Хоменко заявив:

«Це вже дев’ятий раз, коли українські військові отримують можливість продовжити лікування в госпіталях збройних сил Бундесверу. Протягом цього часу 101 український військовослужбовець вже пройшов відповідне лікування і реабілітацію в Німеччині, а ще четверо військових знаходяться там і зараз.

Сьогодні ми відправляємо 13 наших поранених і травмованих, які пройшли вже певний курс лікування в Україні, але вимагають ще тривалого лікування та реабілітації ».

Share