Цимбалюк про інтерв’ю Зеленського BBC: “Півтора року в кріслі президента і нічого не зрозумів”

Кореспондент “УНІАН” в Москві висловився щодо інтерв’ю Володимира Зеленського британському журналістові Стівену Сакуру.

Ведучий програми HARDtalk на BBC Стівен Сакур в буквальному сенсі “розібрав на молекули” президента України Володимира Зеленського.

Про це в своєму недавньому відеоблозі на YouTube розповів український журналіст і кореспондент видання “УНІАН” в Москві Роман Цимбалюк, передає Діалог.UA.

Коментуючи недавнє інтерв’ю Зеленського Сакуру, Цимбалюк зазначає: шостий глава держави вже півтора року провів на своїй посаді, але так нічого толком за цей час він не зрозумів.

Зокрема, Цимбалюк розкритикував Зеленського за його віру в угоду з Путіним, яке нібито має призвести до реінтеграції не тільки Донбасу, але і Криму.

“Віра – річ хороша: можна вірити мамі, а можна вірити в Бога. Але коли президент України вірить словам президента Росії, тоді краще бути атеїстом”, – зазначає Цимбалюк.

Він також додає: Зеленський фактично покладає провину за анексію Криму і війну на Донбасі на українську владу, але не президента РФ.

“Тут найголовніша наша біда. Це про адекватність в цілому. Хлопці, ви взагалі дружите з реальністю? Або ж бажанням” побачити світ “в очах Путіна ви думаєте його розжалобити? Скільки можна вже?” – заявив Цимбалюк.

Також він зазначив, що “Зеленський, як і раніше, сміється дуже завзято”. Так він оцінив реакцію президента України на питання про свої падаючих рейтингах.

Share