У Раді запропонували штрафувати канали, які не визнають війнy з Росією

На розгляд народних депутатів України зареєстрований проект закону депутата від пропрезидентської фракції «Слуга народу» Олега Дунда «Про внесення змін до Закону України« Про телебачення і радіомовлення »щодо протидії інформаційне війні» (№4188).

Як передає Replyua.net, документ передбачає заборону трансляції публічних заперечень окупації Росією Криму та війни на Донбасі.

Відповідно до тексту пояснювальної записки, в разі трансляції таких висловлювань в ефірі, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення приймає рішення про стягнення штрафу.

Штраф, як зазначено в попередній редакції закону, залишається колишнім – 25 відсотків від ліцензійного збору.

За умови, що телерадіоорганізація протягом місяця після штрафу не усуне порушення або штраф буде накладено повторно, Нацрада звертається до суду за анулюванням ліцензії мовника.

Раніше у Верховній Раді запропонували посилити кримінальну відповідальність за публічне заперечення російської агресії.

Для цього парламентарії зареєстрували відразу два законопроекти.

Один з них говорить, що публічне заперечення національними публічними діячами, посадовими особами державної влади та місцевого самоврядування тимчасової окупації Російською Федерацією частини українських територій карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Share