В американському сенаті погодили розширення санкцій проти «Північного потоку – 2»

Між представниками Палати представників і Сенату Сполучених Штатів була досягнута домовленість стосовно включення додаткових санкцій проти скандального російського газопроводу «Північний потік-2».

Зокрема, обмеження будуть включені в закон про державну обороні США на 2021 рік. Як передає Replyua.net, про це сказано в матеріалі видання Bloomberg.

Відомо, що санкції будуть стосуватися страхових і сертифікаційних компаній, які працюють з російськими судами для завершення проекту.

Разом з тим, проект закону ще повинні узгодити в США до кінця року.

«У новому законодавстві про санкції вказується, що раніше введені санкції поширюються на всю діяльність по прокладці труб і страхування», – повідомляє видання.

Разом з тим, Німеччина, будучи союзником, під дії санкцій з боку США не підпадає.

Слід зазначити, що в жовтні в американському Держдепартаменті оголосив про рішення розширити найближчим часом санкції проти газопроводу «Північний потік – 2».

У свою чергу, в Кремлі назвали нові санкції з боку США проти російського газопроводу «Північний потік-2» рейдерської конкуренцією. Також в Берліні впевнені, що санкції не перешкодять добудувати газопровід.

 

Share