“Вiйнa триватиме”: Портников попередив, що Росії не потрібні ні мир на Донбасі, ні мирний план, і з Зеленським ніхто домовлятися не збирається

Віталій Портников нагадав в статті, опублікованій на сайті «Еспрессо», слова Дмитра Пєскова, який раніше заявив, що план України з демілітаризації Донбасу і повернення контролю над кордоном з РФ для проведення місцевих виборів в ОРДЛО, суперечить мінським домовленостями.

На думку політичного оглядача, ці слова прес-секретаря президента Росії наочно показують, що Кремлю насправді не потрібні ні світ на Донбасі, ні мирний план, повідомляє Replyua.net.

Добре, за пропозицією передати Україні контроль над кордоном ще можна подискутувати.

Однак демілітаризація ОРДЛО для того, щоб там можна було провести місцеві вибори – це ж суть мінських домовленостей.

Як взагалі можна проводити вибори в присутності російських військових? Відповідно, тут взагалі немає місця жодним дискусіям.

Проте, на думку Пєскова, демілітаризація – це пряме порушення мінських домовленостей. Це означає, що ніхто з Володимиром Зеленським насправді ні про що домовлятися не збирається. Так, виводити свої війська з ОРДЛО Москва теж не планує.

Значить, війна триватиме.

Кремлю адже не потрібно, щоб війна закінчилася, і російське керівництво не цікавлять ні прізвище українського президента, ні озвучуються їм пропозиції.

Share