“Заrроза для України і всієї Європи”: Федина жopcтко розкритикувала план Кравчука по Донбасі

Анонсований керівником делегації України в Тристоронньої контактній групі Леонідом Кравчуком «План спільних кроків» є загрозою не тільки для України, але і для європейських країн.

Як передає Replyua.net, про це нардеп від «Європейської Солідарності» Софія Федина заявила в ефірі телеканалу «Прямий».

За її словами, більше питань у неї викликали дві речі, крім виборів, в тому числі, то, що вибори 31 числа.

Тепер, вважає парламентарій, українцям будуть повністю підтасовувати ситуацію і розповідати в ЗМІ, що все вже добре, що контроль над Донбасом встановлений, і можна проводити вибори.

«Але – особливий статус для Донбасу. А чому, наприклад, не особливий статус для Волині, що не особливий статус для Одеської області, які не особливий статус, до речі, для моєї рідної Львівщини? Ми заслужили все-таки, ми такі ось молодці, культурна столиця України », – сказала політик.

Вона також вказала на ще один момент – йдеться про вільну економічну зону, яка викликає найбільше здивування у партнерів України на Заході.

«Багато хто говорить, що, не дай Бог, щось зараз буде створено на території, контрольованій бойовиками. Це може стати територією величезних потоків контрабанди, яка, по суті, буде «кришувати» бойовиками », – пояснила Федина.

 

Share