Алієв: “Ми досягли всього, чого хотіли: Вірменія капітyлювала”

Президент Азербайджану Ільхам Алієв після підписання договору про припинення військових дій на території Нагірного Карабаху запевнив, що Баку досяг своїх цілей і Вірменія пішла на капітуляцію.

Сьогодні, 10 листопада, президент Азербайджану Ільхам Алієв після підписання договору про припинення військових дій на території Нагірного Карабаху запевнив, що Баку досяг своїх цілей і Вірменія пішла на капітуляцію.

Він зазначив, що країни переходять до політичного врегулювання питання.

Про це передає Діалог.UA з посиланням на “РБК”. Алієв підкреслює, що військової фази в операції по поверненню Нагірного Карабаху більше не буде і тепер сторони сядуть за стіл переговорів по територіях.

Президент Азербайджану назвав такий результат подій максимально вигідним для Баку і зазначив, що даний договір по суті є капітуляцією Вірменії. Він зазначив, що фактично поставив ультиматум Єревану і там на нього погодилися, щоб не було продовження військових дій.

До цього прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян повідомив про закінчення війни в Нагірному Карабасі і прийняття умов президента Азербайджану Ільхама Алієва. За його словами, у нього не було іншого варіанту.

Нагадаємо, після підписання мирової угоди щодо Карабаху прем’єром Вірменії і президентами Росії і Азербайджану будівлю парламенту в Єревані було захоплено протестуючими. Також був побитий спікер.

Автор – Вадим Головко

Share