Юрій Бутусов: “11 лютого внаслідок російськuх обcтpiлiв позuцій українських вiйськ на Донбасі загuнуло два нашuх воїнu. Також протягом дня щuльнuм обcтрiлaм було піддано й інші наші позuції.”

Юрій Бутусов

11 лютого внаслідок російських обстрілів позицій українських військ на Донбасі загинуло два наших воїни.
В 9.15 російський снайпер смертельно поранив біля села Зайцево бійця інженерно-саперного взводу 59-ї бригади.

А в 20.45 біля Новомихайлівки під час обстрілу з гранатометів, кулеметів та снайперських гвинтівок загинув у бою воїн 28-ї бригади.

Також протягом дня щильним обстрілам було піддано й інші наші позиції.

Очевидно, таке посилення бойових дій – наочна демонстрація російського командування послам західних держав та президенту України, які відвідували сьогодні позиції українських військ в районі Зайцево та Авдіївки.

Ніякого перемир’я не існує, противник активно застосувує важке піхотне озброєння. На такі речі вмовляннями реагувати нема вже ніякого сенсу. Потрібна тактика ефективних дій у відповідь. Тактика, якої нема.

Армія веде війну хаотично та приховано від керівництва у Києві, не маючи ні бойових розпоряджень, ні планування системних дій на упередження та у відповідь. Так, наші дають “ответку” – але чи може це бути ефективним, якщо це треба ховати на усіх рівнях, щоб Офіс президента не обурився, що тут хтось занадто сильно воює.

Верховний Головнокомандувач їздить з екскурсіями та фотосесіями, притому взагалі не аналізуючи обстановку та не намагаючись ухвалити якийсь план дій, який залежить в першу чергу від його політичної волі.

Share