Сoлicт yкраїнського гуртy пpo вистyпи нaших спiваків у Рoсії: “Є тiльки 5% артистiв, якi можyть нe знaти пpo тe, щo вiдбувається, і вoни пpoдовжують виступати як в Україні, так і Росії”

Соліст українського гурту ТНМК ( “Танок на майдані Конґо”) Олександр Сидоренко (Фоззі) заявив, що в нашому світі все пов’язано з політикою – і музика, і спорт.

За словами знаменитості, є тільки 5% артистів, які можуть не знати про те, що відбувається, і вони продовжують виступати як в Україні, так і Росії. Сидоренко повідомив, що інші “просто лукавлять, бо дуже потрібні гроші”. Про це Сидоренко розповів в інтерв’ю виданню “Телеграф”.

Також артист повідомив, що в останні роки популярних артистів загалом запрошують виступати на корпоративи різні it-компанії.

Щодо зірок, які пішли в політику, Сидоренко пожартував, що не зміг би стати політиком або чиновником, так як “там дуже мало платять”.

“Це, скоріше, – глобальна хвиля популізму. Ми про це зараз пісню, до речі, готуємо: “Повстання планети Кардаш’ян”. Коли з’явився інтернет, були великі надії на те, що людство різко порозумнішає, адже ти можеш за кілька секунд дізнатися відповідь практично на будь-яке питання! Але виявилося, що це довго і некайфово, людство вважало за краще шукати прості і доступні відповіді, теж трисекундні. У стилі: “взяти і поділити”.

А раз є попит, то надійшла і пропозиція. Взагалі дуже б хотілося прожити ще сотню років і прочитати потім який-небудь авторитетний лонгрід про епоху популізму на початку 21 століття”, – підсумував український співак.

Також Сидоренко розповів про своє ставлення до окупованого Росією Криму. Він заявив, що все його дитинство пройшло в кримському місті Євпаторія. Незважаючи на те, що там жили його родичі, сам він не був у Криму вже майже вісім років, але півострів іноді йому сниться.

За матеріалами з сайту obozrevatel.com

Share