Відео. Мoвний скaндaл на “Укрпoшті” в Кривoмy Рoзі: “Я paзговаривaю, кaк мнe yдобно “

У Мережі з’явилося відео з відділення “Укрпошти”, де неназваний чоловік попросив заступника начальника відділення Таїсію Ніколенко надіти маску. Жінка не прокоментувала ці слова, проте не стала розмовляти з відвідувачем українською мовою. Після зажадала залишити приміщення і викликала поліцію

“(Викличу) поліцію, ви не маєте права мене знімати”, – говорила працівник “Укрпошти”.

“Чого ви сховалися? Може, хоча б маску одягнете? Будь ласка”, – відповів їй чоловік українською мовою, продовжуючи фіксувати те, що відбувається на відео.

Візитер попередив, що відправить відео керівництву “Укрпошти”. У відповідь жінка знову вимагала залишити приміщення.

“Я розмовляю, як мені зручно. І ніхто мені ні на якій мові не забороняв розмовляти … ведете себе, як б * дло”, – відповідала працівник пошти.

Чоловік відповів, що не може піти – він повинен роз’яснити ситуацію поліції. Більш того, його співрозмовниця як представник пошти повинна назвати споживачеві свої дані і відреагувати на прохання розмовляти українською мовою.

“Я вам нічого не винна”, – відповіла Ніколенко.

Через кілька хвилин після її дзвінка в поліцію, їй передзвонили для уточнення ситуації.

“Клієнт буйний прийшов. Чи загрожує мені, знімає мене”, – відповіла жінка. Вона також поцікавилася у силовиків, чи має право візитер відділення знімати її на відео.

Чим закінчився конфлікт, поки невідомо. Відео обірвалося через 7 з половиною хвилин до моменту приїзду поліції.

Користувачі в коментарях під відео обурюються. Багато відзначили, що працівниця “Укрпошти” дійсно порушила закон, відмовившись спілкуватися з клієнтом на державній мові.

За матеріалами dialog.ua

Share