Олександр Ткаченкo запpoпонувaв позбавити Лopак і Кіркopoва звaння нapoдного артистa України (відео)

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявив, що у російського співака Філіпа Кіркорова і виконавиці Ані Лорак потрібно забрати звання народного артиста України.

За його словами, теоретично це можливо здійснити.

Про це Ткаченко повідомив в інтерв’ю виданню ВВС

Як розповів міністр культури, це звання Кіркорову надавалося насамперед за його заслуги, коли він возив Лорак на конкурс “Євробачення”. Ткаченко зазначив, що в нашій країні чимало народних артистів.

“Я перепрошую, що таке скажу, але я різниці між Кіркоровим і Лорак не бачу. Тому в цьому випадку складно пояснити, чому в когось забирати, а у когось – ні”, – сказав міністр.

Він додав, що ми все-таки живемо в демократичному суспільстві, тому “безпрецедентне до цього моменту рішення про санкції проти каналів і рішення, яким ми збираємося наздоганяти тих, хто комусь не подобається, – це абсолютно різні речі”.

Нагадаємо, Олександр Ткаченко – український медіа-менеджер, продюсер, журналіст, телеведучий, народний депутат Верховної ради IX скликання, голова Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики. Почесний президент “1+1 медіа”.

За матеріалами obozrevatel.com

Share