“Першuй пішoв!” – НКРЕКП позбавuв ліцензії постачальника газy: зловжuвав на рuнку

перше в історії Нацкомісія, що регулює сфери енергетики і комунальних послуг забрала ліцензію у газопостачальної компанії.

Цією компанією виявилася Смарт Газ Систем, яка поставляє газ з осені минулого року близько 71 тис. Мелітополю. Всупереч одній з найвищих цін на газ в Україні, багато абонентів таки уклали договір з цим постачальником. Інші пішли в “Нафтогаз”, тому що ціни там набагато нижчі.

Як повідомляє прес-служба НКРЕКП, рішення про позбавлення ліцензії Смарт Газ Систем було прийнято у відповідь на системні порушення ліцензіатом вимог законодавства та ліцензійних умов з постачання природного газу.

В ході позапланової перевірки виявилося, що компанія не маючи на те прав, включала до свого реєстру споживачів іншого постачальника газу.

Тепер жителям міста доведеться до 1 березня укладати договори з іншим постачальником. Якщо вони не встигнуть, то автоматично перейдуть на обслуговування Нафтогазу.

Згідно з даними youcontrol дана ТОВ-ка була створена в листопаді 2018 р зараз зареєстрована за адресою вул. Чкалова, 47а. Там же, де і “Мелітопольгаз”. Статутний капітал – 2 600. Уповноваженою особою значиться Владислав Юрійович Тарарєєв, тепер уже колишній заступник голови правління “Мелітопольгазу”.

Джерело

Share