“Обіцяємо теплuй та гарячuй прuйом!”: нардепа Кuву запросuв до Львова голова ОДА Козицький

Народного депутата від «Опозиційної платформи – За життя» Іллю Киву, який заступився за вандалів, які облили фарбою пам’ятник Степанові Бандері у Львові, запросили до міста і пообіцяли «теплий та гарячий прийом».

Увечері четверга, 11 лютого, голова Львівської ОДА Максим Козицький у Facebook повідомив, що нардеп від ОПЗЖ Ілля Кива шукає контакти осіб, які облили фарбою пам’ятник Cтепану Бандері у Львові – хоче їм юридично допомогти та називає їх героями.

Передає Zaxid.net.

«Я маю іншу пропозицію до нардепа – особисто приїхати до Львова, щоб трохи більше дізнатися про постать провідника ОУН. Обіцяємо теплий та гарячий прийом! Проявіть справжню мужність не лише на телебаченні та у своїх відосиках, пане Киво!», – написав Максим Козицький.

Нагадаємо, що вночі на п’ятницю, 5 лютого, двоє невідомих пошкодили пам’ятник Степану Бандері, що на площі Кропивницького у Львові. Вони облили пам’ятник червоною фарбою та втекли.

Міські камери спостереження зафіксували цей інцидент.

11 лютого поліція та СБУ повідомили про затримання двох вандалів – виконавців акту вандалізму. Це двоє студентів, які навчаються у Львові, але родом з Хмельницької області. Хлопцям 19 та 24 роки і зробили вони це за гроші. Організатора злочину правоохоронці ще встановлюють.

Share