США готyються дo рiшучого крокy прoти Кoломойського: “Справa нa фiнішній прямiй” – ЗМІ

Представник Міністерства юстиції заявила, що пред’явлення кримінального обвинувачення Коломойському в США знаходиться “на фінішній прямій”.

Під час слухання в окружному суді Південного округу Флорида представник Міністерства юстиції США заявила, що пред’явлення кримінального обвинувачення олігарха Ігоря Коломойського знаходиться “на фінішній прямій”, передає Діалог.UA.

Про це в своєму Telegram-каналі повідомив колишній депутат Сергій Лещенко з посиланням на інформацію своїх інсайдерів.

У засіданні, яке проходило через Zoom, брали участь адвокати Геннадія Боголюбова (бізнес-партнер і друг Коломойського) і їх американський партнер Мотя Корф.

“Позиція Коломойського і Боголюбова заснована на тому, що, оскільки вони не переслідуються в Україні, то їм не можна ставити відмивання грошей і в США. Тому Коломойський так активно гальмує будь-які розслідування в Україні, щоб в Америці використовувати як аргумент захисту факт відсутності будь-яких претензій до нього на батьківщині “, – зазначив Лещенко.

Також наголошується, що Коломойському важко вручити судові документи за позовом, який був поданий в штаті Делавер через те, що судді в Україні бояться вживати заходів для цього.

Однак незважаючи на складності, міністерство юстиції Сполучених Штатів готуються офіційно пред’явити кримінальне обвинувачення олігархові.

Share