У Кремлі нaзвали Кримcьку плaтформу пoсяганням на тeриторію РФ

У МЗС Росії назвали наступом на територію Росії створення Кримської платформи Україною. Ініціативу Києва в понеділок, 15 березня, прокоментувала представник МЗС РФ Марія Захарова, передає Кореспондент.

“Всі зусилля Києва щодо повернення Криму є нелегітимними і не можуть сприйматися інакше, як загроза агресії проти двох суб’єктів Російської Федерації. Ще раз нагадуємо, що будемо розглядати участь будь-яких країн і організацій в таких діях, включаючи ініціативу Кримська платформа, як недружній щодо Росії крок, як пряме посягання на її територіальну цілісність “, – заявила Захарова.

 

“Ніякі” стратегії “по роботі нишком проти кримських жителів, включаючи санкції та водну блокаду, не здатні повернути їхню довіру. Ніякі” платформи “для обговорення фантомних болів Києва з іншими країнами не переконають кримчан змінити рішення, прийняте на “референдумі” в 2014 році . Ніякі розмови про нібито порушення міжнародних норм не скасують їх законного права на самовизначення “, – додала вона.

За її словами, “київська влада під прикриттям своїх західних кураторів безсоромно зневажають міжнародне право”. “Закликаємо Україну, а також інші держави, які підтримують українські” ініціативи “, до поваги законного вибору жителів Криму і дотримання територіальної цілісності Російської Федерації”, – підсумувала Захарова.

Відзначимо, що в Криму дозволили святкувати річницю “референдуму” 18 березня, незважаючи на пандемію. Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський створив оргкомітет з підготовки саміту Кримської платформи, котрий запланований на 23 серпня.

Джерело.

Share