Відeо. “Cвapка нa вeсь салон” – У Кpeменчуці стaвся скaндал в мapшрутці чepeз мaску

У Кременчуці Полтавської області літній пасажир зробив зауваження жінці через неправильно вдягнену маску. У відповідь пасажирка вибухнула потоком нецензурної лайки.

Відео інциденту у міському транспорті очевидці зняли і розмістили в соціальних мережах, пише ТСН.

Скандал стався в маршрутному автобусі №28. Літній чоловік зробив зауваження жінці, а та у відповідь початку нецензурно висловлюватися на адресу пенсіонера та обзивати його.

“Ситуація у 28-му, лакшері. Чоловік зробив зауваження жінці, щоб вона одягла маску, і тут Остапа понесло”, – так прокоментували ситуацію очевидці.

На кадрах відео видно вже сам конфлікт і чути, як жінка обсипає чоловіка нецензурною лайкою.

“Натягнув маску, боїшся здохнути. Ти старе чм*, урод. Нормальна людина не зробила б зауваження. Тільки чм* робить зауваження”, – репетувала пасажирка на літнього чоловіка.

А вже вийшовши з транспорту жінка з розмахом дала ляпаса чоловікові, який її супроводжував. Очевидці припустили, що, мабуть, в покарання за те, що він не заступився за неї в маршрутці.

Варто відзначити, що всі інші пасажири не брали участь у перепалці й не спробували захистити пенсіонера, який зробив зауваження жінці. Не відреагував на скандал і водій транспортного засобу.

Share