Дeрждeп США прo рoзмoву Бaйдена і Зeленського: “Дзвiнoк, врaховуючи йoгo симвoлічність, пoвинен бути пiдкрiплений дiями”

США готові підтримати Україну в обороні від агресії з боку Росії, а також у подоланні викликів зсередини, і тут мова йде про реформи та боротьбу з корупцією.

Про це заявив заступник помічника Госссекретаря США Джордж Кент.

“Важливо розуміти: дзвінок, враховуючи його символічність, повинен бути підкріплений діями. … Це питання, які стоять на порядку денному США і України. Ми хочемо, щоб Україна досягла успіху. Це означає, що ми хочемо, щоб уряд і президент Зеленський досягли успіху. Але для цього успіху повинні бути правильні дії і правильні реформи “, – зазначив Кент.

За його словами, довіра дуже важлива в будь-яких відносинах. Як всередині країни, так і між країнами. Відповідаючи на питання, як Зеленський і його адміністрація справляються зі своїми обов’язками, Кент зазначив:

“Я б сказав, що найголовніше – це те, щоб президент Зеленський виконував пріоритети і свої обіцянки, які він дав українському народові” – адже саме вони його обрали.

Джерело.

Share