Зелeнський пoхвалив Вeрховну Рaду: Пoказала, що може прaцювати в iнтересах грoмадян навiть в тaких склaдних умовaх

Президент Володимир Зеленський вітає результати засідання парламенту 30 березня – голосування за закони про цифрові паспорти, підтримки підприємців, стимулювання детінізації доходів, фінансування Мінагрополітики.

Про це повідомляє прес-служба глави держави. Серед іншого, Зеленський вважає великим успіхом ухвалення в другому читанні закону про цифрові паспорти, який юридично прирівнює цифровий біометричний закордонний паспорт і ID-карту в мобільному додатку “Дія” до звичайних паспортів.

Україна стала першою країною в світі, де узаконили е-паспорта.

“Це значно спростить життя громадянам і дасть старт масштабної цифровізації бізнесу і держави. До того ж цифрові паспорти значно безпечніші і комфортніші, ніж паперові. Ми створили унікальний світової кейс, яким можна і варто пишатися. Розвиваємо” державу в смартфоні “, – зазначив президент.

Також парламент прийняв за основу і в цілому президентський законопроект про фінансову підтримку підприємців, які змушені зупинити свою діяльність через карантин у “червоних” зонах. зокрема про гарантовану виплату в розмірі 8 тис. грн підтримки з державного бюджету для ФОП і найманих працівників, діяльність яких обмежена через локдаун.

Глава держави вітає і прийняття за основу пакета законопроектів по “податкової амністії”, серед яких – запропонований ним проект закону про добровільне декларування активів фізичних осіб з 1 липня 2021 року по 1 липня 2022 року. Особи повинні будуть сплатити одноразовий збір: 5% – для активів, розміщених на рахунках українських банків; 9% – для розміщених за кордоном; 2,5% – для держоблігацій, придбаних в період з 1 січня 2021 року до 20 червня 2022 року.

Це важливий крок до детінізації економіки України, зазначив президент. Крім того, важливим є голосування за законопроект, яким забезпечується бюджетне фінансування діяльності Міністерства аграрної політики.

“Верховна Рада показала, що може працювати в інтересах громадян і заради зміцнення нашої держави навіть в таких складних умовах, як пандемія і локдаун”, – підкреслив Володимир Зеленський.

Також прийнятий закон, який розблокує велику приватизацію і дозволить залучити стійкі інвестиції в економіку України, створити нові робочі місця і базу для оподаткування.

Джерело.

Share